Konferencja przed galą PRIME ZADYMA już dzisiaj! Teaser + link do transmisji!

Już dzisiaj odbędzie się konferencja przed historyczną, pierwszą galą organizacji PRIME SHOW MMA, podtytuł gali to ZADYMA. Nie bez powodu. W walce wieczoru zmierzy się dwóch niedawnych króli Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. Obaj mają do wyjaśnienia stare zatargi i najlepiej, żeby to zrobili na sportowych zasadach w klatce.

Kolejną walką ogłoszoną przez organizację jest starcie dwóch weteranów freakowych organizacji – Dawida Ambro i Adriana Ciosa. Obaj nie przebierają w słowach, szczególnie ten drugi. Konflikt narasta coraz mocniej, a jego ujście będzie miało miejsca na dzisiejszej konferencji.

Nie darzą się sympatią również walczący w starciu Dawida z Goliatem – Ztrolowany i Hecman. Pogromca Łazarskiego Gladiatora, będzie chciał zmazać plamę z ostatniej walki. Jego rywal będzie mocnym wyzwaniem, bowiem 170-kilowy Hecman będzie dążył do urwania mu głowy. Różnica w ich wadze na dzień dzisiejszy wynosi 60 kg!

Do tej pory potwierdzono udział w gali również Mateusza Murańskiego oraz Jasia Kapeli. Ich przeciwników oraz innych walczących poznamy już na dzisiejszej konferencji. Zdradzimy również datę oraz miejsce gali. Podczas wydarzenia będzie też kilka innych niespodzianek, które dla wielu będą dużym zaskoczeniem.

Transmisja konferencji odbędzie się na kanale Youtube naszej organizacji, na którym już pojawił się teaser zapowiadający wydarzenie – https://www.youtube.com/watch?v=rk1NGPumu1c.

Transmisję znajdziecie pod linkiem: https://youtu.be/nkCqRQ0xE7c

Aktualna karta walk:

Kruszwil vs Kamerzysta

Muran vs TBA

Ztrolowany vs Hecman

Jaś Kapela vs TBA

Dawid Ambro vs Adrian Cios

Dodaj komentarz