Kolejne karty Babilon 20 odsłonięte!

Zestawienie między Robertem Hałotą (3-3) a Mateuszem Makarowskim (5-4-1) dodane do rozpiski kolejnej numerowanej imprezy Tomasza Babilońskiego.

Starcie odbędzie się na dystansie trzech rund w limicie kategorii półśredniej. Czeka nas ciekawe widowisko, które zapewnią nam obaj zawodnicy. Dla obu z nich będzie to debiut w federacji Babilon.

Mateusz Makarowski może się pochwalić występami na arenie międzynarodowej. Reprezentant Spartakusa Rzeszów walczył dla takich organizacji jak Oktagon czy Cage Warriors. Patrząc na zawodowy rekord fightera, można stwierdzić, iż jego forma jest nieustabilizowana. W ostatnim pojedynku zawalczył w czeskiej organizacji z Leo Brichtą (7-3). Polak został poddany już na początku pierwszej rundy.

Najwięcej występów Rafała Hałoty mogliśmy oglądać na gali GSW. Zawodnik pod banderą organizacji stoczył cztery walki, dwie z nich przegrał, jedną zwyciężył, a jedna zakończyła się wynikiem no contest. Swój ostatni pojedynek stoczył na wydarzeniu pod nazwą Star MMA w Berlinie. Przeciwnikiem Polaka był Ebrahim Hosseinpour (6-5), który zwyciężył przez TKO.

Dodaj komentarz