Kolejna gala przełożona z powodu koronawirusa

Organizacja MCF – Madness Cage Fighting poinformowała na swoich mediach społecznościowych o przełożeniu terminu gali z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z korona wirusem. Poniżej prezentujemy oświadczenie wydane przez organizację. 

 

„Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-CoV-2, Zarząd Spółki Madness Cage Fighting Sp. z o.o. podjął decyzję o przełożeniu kwietniowej gali MCF6 na inny termin.
O nowym terminie poinformujemy Państwa
najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.
Od piątku tj. 06.03.2020 r. napływały do nas niepokojące informacje związane
z odwoływaniem kolejnych imprez masowych w naszym kraju. Dodatkowo, otrzymaliśmy zalecenia zarówno władz Miasta Puławy, jak i Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczące zaniechania organizacji imprezy powyżej tysiąca osób.
Sytuacja dynamicznie zmienia się nie tylko na terenie naszego kraju, ale i na całym świecie.
W trosce o zdrowie nas wszystkich podjęliśmy tę trudną, ale jednocześnie społecznie odpowiedzialną decyzję.

W tym miejscu pragniemy przeprosić wszystkich współtworzących z nami to wydarzenie Zawodników, Partnerów oraz Sponsorów, za niedogodności spowodowane zaistniałą sytuacją.
Liczymy również na wyrozumiałość kibiców, którzy jeszcze nigdy nas nie zawiedli. Każdy kolejny event organizujemy mając świadomość odpowiedzialności i ogromu zaufania jakim nas obdarzyliście.
Tym razem, nie chcąc zawieść Waszego zaufania musieliśmy odstąpić i zrezygnować z organizacji wydarzenia.

Osoby, które zakupiły bilety on-line otrzymają zwrot środków bezpośrednio na konto.”

 

 

Dodaj komentarz