Knockout Boxing Night XI pod koniec lipca zawita do Augustowa!

Boks wraca. Wraca w wielkim stylu!

 

25 lipca 2020 r. w augustowskim amfiteatrze wielki rewanż: Paweł Stępień vs Marek Matyja. Wyczekiwane starcie dwóch najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Polsce!

 

W pierwszym starciu obu pięściarzy, na gali KBN 7 w Rzeszowie, padł remis. Zarówno Paweł, jak i Marek widzieli swoje zwycięstwo w tej walce. Pozostał zatem spory niedosyt fanów szermierki na pięści oraz duża sportowa złość tak obozów, jak i samych pięściarzy. W sobotę 25 lipca będzie okazja do udowodnienia, kto w Polsce rządzi w wadze półciężkiej.

 

W innych pojedynkach gali KBN 11 zobaczymy m.in. Ewę Piątkowską, byłą Mistrzynię Świata, która po zwycięstwie nad Kariną Kopińska wraca na bokserskie salony. Jej przeciwniczką będzie Belgijka, Djemilla Gontaruk, która w swojej ostatniej walce sprawiła spore kłopoty Mistrzyni Świata, Ewie Brodnickiej.

 

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach urokliwego amfiteatru w Augustowie oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki utalentowanego Kamila Bednarka, którego czeka prawdziwy sprawdzian bokserski z twardym Bartłomiejem Grafką. Ponadto: kolejny pojedynek Damiana Kiwiora i długo wyczekiwany powrót Adama Balskiego oraz 3 inne walki boksu zawodowego!

Dodaj komentarz