Knockout Boxing Night 22: Cieślak vs Koelling oraz Laura vs Vallieres Bisson w Kielcach!

W walce wieczoru w Hali Legionów dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (21-2, 15 KO) skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Niemiec, Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO) kandydatem do tytułu mistrza świata federacji IBF oraz aktualnym posiadaczem europejskiego pasa WBO kategorii cruiser. Cieślak stoczy pierwszy po rocznej przerwie pojedynek przed polską publicznością. Koelling w swoim ostatnim występie, który miał miejsce w listopadzie pokonał na punkty znanego polskiej publiczności Leona Hartha zdobywając tytuł World Boxing Organization.

 

Ale to nie wszystko! Przed fanami w Kielcach i tymi przed ekranami TVP SPORT na ringu zaprezentują się najpiękniejsza i najlepsza polska pięściarka Laura Grzyb (6-0, 3 KO), która o zwycięstwo zawalczy z kanadyjką Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Obydwie pięściarki nie mają na swoim koncie jeszcze żadnej porażki, a dla Laury może być to pojedynek, który otworzy jej drogę do wszystkich federacji.

 

W ringu zaprezentują się również: zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Dodaj komentarz