Kinguin PTW 3 – LEGENDS 💥 Największe grzmoty w polskim wrestlingu już 26 listopada w Warszawie! | Oficjalny TRAILER

Odliczamy dni do święta każdego fana pro wrestlingu w Polsce i nie tylko! Nadchodzi wielka gala Kinguin PTW 3: LEGENDS! Już 26 listopada w Hali Bemowo w Warszawie odbędzie się wielkie show, jakiego stolica jeszcze nie widziała. Dziś do sieci trafił oficjalny trailer gali wpisującej się w szeroko pojętą fabularyzowaną sportową rozrywkę. Zobacz kapitalny zwiastun Prime Time Wrestling, który zdradza, jakie emocje czekają kibiców już w następną sobotę!

ZOBACZ OFICJALNY TRAILER GALI KINGUIN PTW 3 – LEGENDS >>>

Największa polska federacja pro wrestlingu po raz pierwszy obiera kierunek na stolicę, by 26 listopada w warszawskiej Hali Bemowo dać fanom show, jakiego nigdy nie widzieli! Podniebne ewolucje, mrożąca krew w żyłach akcja, fabuła rodem z najlepszych filmów sensacyjnych i niesamowita, nieporównywalna z niczym innym atmosfera – tego możesz spodziewać się po galach Kinguin PTW!
Organizacja Prime Time Wrestling formalnie istnieje od nieco ponad roku, ale zdążyła już wykreować szereg interesujących postaci i wyprodukować serię niezapomnianych eventów, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce. Zbliżająca się gala Kinguin PTW 3 – LEGENDS z udziałem międzynarodowych gwiazd wrestlingu będzie transmitowana na całym świecie przez DAZN oraz FITE TV. W Polsce będzie można ją obejrzeć na kanale YouTube i w WP Pilot.

Jesteś nowym fanem wrestlingu i nie znasz wszystkich postaci oraz ich historii? Zapraszamy na nasz profil na Instagramie, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, żeby wkręcić się to szalone uniwersum i jego zasady!

KARTA WALK KINGUIN PTW 3 – LEGENDS
Main Event – Samuray Del Sol vs. Matt Sydal
No DQ Match – Axel Fox vs. Justin Joy
Last Man Standing Match – „Starboy” Nano Lopez vs. Sinister

Tag Team Match – PAKA (Disco Pablo, Boro & Taras) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)

Triple Threat Match – Xia Brookside vs. Diana Strong vs. Myla Grace

Pozostałe walki:

Joe Hendry vs. Trent Seven

Marty Scurll vs. The Primate

Syriusz Dziedzic vs. „Top Gun” Samson

Dawid „Puncher” Seńko vs. Robert Star

Dodaj komentarz