Karol Kutyła wystąpi w drugiej walce wieczoru gali TFL 21 Kozienice!

Drugą najważniejszą walkę zawodową podczas TFL 21 Kozienice, na Amfiteatrze KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu stoczy najbardziej doświadczony bohater Gmina Kozienice, Karol Kutyła. Wychowanek klubu Stalker Team Kozienice udanie zaprezentował się w oktagonie TFL – Thunderstrike Fight League podczas siedemnastej edycji TFL i jest niepokonany pod szyldem organizacji. Podopieczny trenera Gierman Anfinogienow po raz pierwszy w swojej karierze zaprezentuje się przed własną kozienicką widownią!

 

Jego pojedynek został zakontraktowany w limicie wagowym do 66 kg.

 

” Jestem zdeterminowany jak nigdy dotąd. Wyjście przed swoimi kibicami w mieście w którym się przebywa na co dzień i żyje z tymi ludźmi to coś wyjątkowego. Będę doskonale przygotowany, trenuje od dawna i będę walczył o zwycięstwo dla całej Gmina Kozienice! Wielkie brawa należą się Burmistrzowi Piotr Kozłowski za to, że jest otwarty na sport a nie tylko na jedną dyscyplinę. Zeszłoroczna gala TFL udowodniła, że warto się rozwijać a zwycięstwa naszych zawodników smakowały w Kozienicach wyjątkowo! Mam nadzieję że w w kolejnych zawodowych startach w Polsce i na świecie na piersi będę miał logo Kozienice i dumnie reprezentował nas na zewnątrz! – mówi główny bohater gali Karol Kutyła.

 

Poprzeczka dla zawodnika z Kozienice, została zawieszona bardzo wysoko przekonuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

„Karol nie otrzymał taryfy ulgowej. Przed nim czołowy zawodnik tej dywizji w naszej organizacji. To będzie fantastyczny bój na europejskim poziomie. Przeciwnik Karola swój ostatni pojedynek efektownie wygrał przez nokaut i jest niezwykle zdeterminowany”- podsumowuje promotor gali.

 

Gala TFL 21 Kozienice, odbędzie się 5 września w Amfiteatrze KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gmina Kozienice Piotr Kozłowski!

Dodaj komentarz