„Juzew ma przyje*anego brata” – Macias ostro o zaczepkach Alberto!

Krystian Maciaszczyk znany jako „Macias” z White Widow już w sobotę za tydzień zadebiutuje w oktagonie High League! Rywalem Krystiana będzie „Josef Bratan”, natomiast to z jego bratem – Alberto – Krystian wdał się w drobną potyczkę słowną.

Na poniedziałkowym programie „rundki”, który odbył się w poniedziałek do studia dodzwoniło się wiele osób, w tym m.in. „Nietoperz”, który trochę napsuł krwi Josefowi. Alberto, a więc brat Josefa wypowiedział się na ten temat na swoim instastory. Raper stwierdził tam, że Macias już teraz pokazuje, że się boi, a stwierdził to przez właśnie m.in. poniedziałkowe telefony. Fragment możemy zobaczyć  TUTAJ. 
„Josef Bratan wygrywa to luzie, Macias już pokazuje, że się boi, bo widać po tym jak jego ziomki dzwonią na „rundkach” i trzymają jego stronę – prosta sprawa, obsrał się.”

Macias szybko to skomentował na swoim twitterze, pisząc w ostrych słowach:

„juzew ma przyje*anego brata ktory stwierdzil ze sie obsralem bo ktos dzwoni i wyzywa jego braciszka niezle tam maja na chacie
jeszcze ten juzew to nieinwazyjny i nie warczy, ale tamten po ch*j stęka i sie wpier*ala”

Co wy sądzicie o tej sytuacji? Myślicie, że po Josefie Bratanie może przyjść i czas na walkę reprezentanta Łodzi z Alberto?

 

 

Dodaj komentarz