Jon Jones: ,,Nikomu nie będziesz robił fistingu”- mistrz UFC odpowiada Błachowiczowi. CAŁY KONFLIKT

Jon Jones wczoraj na swoim Twitterze opublikował post w którym mówi, że wygrał z Reyesem i chce znaleźć sobie innego rywala. Powiedział, że chce żeby był to ktoś z Polski, chyba nie musimy mówić o kogo chodzi.

 

 ,,Teraz nagle boję się dobrej walki psów? Jestem pewien, że kiedy walczyliśmy pokonałem go w ciągu 25 minut. Jako mistrz świata musisz szukać świeżego mięsa na każdym terenie. Mam ochotę rozdziewiczyć kogoś w Polsce, jeszcze nigdy tego nie robiłem”

Błachowicz nie pozostał dłużny zaczepkom aktualnego mistrza wagi półciężkiej i odpisał w trochę kontrowersyjny sposób.

,,Więc to randka, nie mogę się doczekać aby…”– i tu zaczyna się problem, gdyż Janek użył słowa ,,fist”, co zapewne miało oznaczać, że chce uderzyć Jonesa lecz słowo to ma też inne tłumaczenie, które określa pewną czynność seksualną. Po tym wpisie fani okazywali swoje zdziwienie, ponieważ nie wiedzieli co miał na myśli Błachowicz.

Po kilku godzinach ,,Bones” odpowiedział naszemu rodakowi tymi słowami:

,,Po pierwsze, to nie będzie randka, tylko walka. Po drugie nikomu nie będziesz robił fistingu. Ale dziwny z ciebie koleś.”

Tweet Jonesa nie umknął uwadze Łukasza Jurkowskiego, który również postanowił dorzucić swoje 5 groszy.

,,On może fistować kogo chce”

Z mediów społecznościowych wyrazie możemy zauważyć, że Jones i Błachowicz chcą się ze sobą zmierzyć i za pomocą internetu próbują wyprosić sobie walkę. Niestety Dana White nie chce tej walki, ponieważ interesujący jest dla niego rewanż Jonesa z Reyesem.

Dodaj komentarz