Jon Jones z uszczypliwymi radami w kierunku Anthony’ego Smitha: „Pośpiesz się i kup rodzinie broń”

Kilka dni temu Jon „Bones” Jones zaatakował na twitterze byłego pretendenta do tytułu Anthonego „Lwie Serce” Smitha, po tym jak uległ on napaści w swoim domu! Smith był ofiarą inwazji domowej, w wyniku której musiał stoczyć bój na śmierć i życie, który sam określił „jedną z najcięższych walk w życiu”.  Mistrz UFC nieomieszkał skomentować ten incydent wyśmiewając problemy, z którymi zmagał się Anthony podczas walki z napastnikiem.

„Bones” stwierdził, że cieszy się, że jego były przeciwnik ma się dobrze, ale dodał uszczypliwe, że gdyby on został napadnięty w swoim własnym domu to nie byłoby mowy o tym, żeby intruz opuścił go o własnych siłach

Anthony, jeśli zamierzasz zostawiać drzwi do garażu otwarte przez całą noc, lepiej się pospiesz i kup dla rodziny broń, maczugę albo coś innego ..  napisał w skasowanym już wpisie Jones. – Gość mojego kalibru robiłby z tobą przez całą noc, cokolwiek by zechciał, a to mogłoby się skończyć źle dla wszystkich.

To stwierdzenie zbulwersowało Anthonego, który postanowił dosadnie odpowiedzieć Jonesowi. Niepocieszony tymi słowami Jonesa, Smith określił go mianem „je*anego palanta”, który próbuje wykorzystać każdą okazję, aby prężyć muskuły i pokazać, „jaki to jest zajebisty”.

„Po prostu się napinasz” – powiedział Smith o Jonesie. „Jesteś takim dupkiem, stary. Co robisz? Przede wszystkim miałem najgorszy scenariusz. Rozumiem, Jon, jesteś obecny na Twitterze i Instagramie ze wszystkimi swoimi pistoletami i fajnym psem, ale ja zostałem napadnięty w trakcie snu. Wyjątkowo nie miałem w pobliżu broni, co raczej się nie zdarza w moim domu. Drzwi były otwarte, również nietypowe. Nie rozumiem, o co Ci chodzi. ”

Anthony Smith kontynuował wypowiadanie się na temat komentarzy Jona Jonesa:

„Naprawdę łatwo jest komentować i osądzać „ Gdyby ten facet przyszedł do mojego domu, po prostu bym go bił, zrobiłbym to, zastrzeliłbym go. ”Naprawdę łatwo to powiedzieć dopóki Ciebie to nie spotka znienacka i nie znajdziesz się nagle świeżo wybudzony w środku cholernego pandemonium rzuconego na środek salonu bez spodni. Nikt nie jest gotowy na to g****. Naprawdę łatwo jest prężyć się na Twitterze ”.

Jon Jones i Anthony Smith spotkali się w oktagonie w marcu ubiegłego roku. Bones zdominował pretendenta, ale nie był w stanie skończyć go przed upływem regulaminowego 25-minutowego czasu!

Ten artykuł pojawił się po raz pierwszy na BJPENN.com 17 kwietnia 2020 r

Dodaj komentarz