Jon Jones wskazuje zawodnika, którego nienawidzi najbardziej!

Mistrzowi wagi półciężkiej UFC nie brakuje hejterów i co rusz jest obiektem zaczepek, przez innych zawodników. Jon Jones wskazał jednak tego jednego, który szczególnie zaszedł mu za skórę.

Jones podczas odpowiedzi na pytania fanów trafił na jedno w którym został zapytany, którego z zawodników nie lubi najbardziej, a wśród nich wymienieni byli Colby Covington, Israel Adesanya, Daniel Cormier i Dillon Danis. Mistrz wagi półciężkiej UFC nie miał, jednak żadnych wątpliwości, który z Panów wzbudza w nim najgorsze emocje.

„Och, z łatwością Colby, Daniel Cormier to już przeszłość, a dwaj pozostali po prostu cieszą się, że zwracają na siebie uwagę”

Jones z każdym z wymienionych Panów ma jakąś przeszłość. Daniel Cormier to były, dwukrotny przeciwnik „Bonesa”. Jon wygrał dwie walki, jednak werdykt drugiej został zmieniony po czasie na no-contest, ponieważ w organizmie Jonesa wykryto nielegalne substancje. Sam mistrz jednak jest zdania, że konflikt z Cormierem to już przeszłość.

Kolejni zawodnicy to Dillon Danis i Israel Adesanya, jednak obaj Panowie swoją wojnę z Jonesem prowadzą raczej, poprzez media społecznościowe i wywiady. Ostatnio coraz głośniej o walce z Jonesem mówi mistrz wagi wagi średniej UFC, ale starcie te wydaje się w  chwili obecnej mało prawdopodobne, ze względu na ilość potencjalnych walk w dywizjach obu zawodników.

„Ulubieńcem” mistrza wagi półciężkiej jest Colby Covington i to jedyny konflikt, który jest na zupełnie innej płaszczyźnie niż pozostałe. Panowie bowiem mieszkali ze sobą jeszcze za czasów koledżu i od tego czasu lekko mówiąc nie przepadają za sobą, pomimo początkowo dobrej relacji. Szpileczki wbijane przez zawodników możemy obserwować sukcesywnie co jakiś czas i nie wydaje się, że kiedykolwiek Panowie wyciągną do siebie dłoń na zgodę.

(Colby na zdjęciu po lewej stronie, Jones po prawej)

Dodaj komentarz