Joe Rogan nie będzie komentował gali UFC 249!

Jeden z najpopularniejszych komentatorów i podcasterów Joe Rogan zapowiedział, że nie usłyszymy jego głosu podczas UFC 249. Wiemy jak Dana White walczy, aby gala UFC 249 się odbyła. Jednak Joe zapowiedział, że nie zamierza narażać zdrowia i nie będzie uczestniczył w komentowaniu:

– UFC mówi o zrobieniu tej gali 18 kwietnia – powiedział w Joe Rogan Experience (za MMAFighting.com). – Nie wiem, jak zamierzają to zrobić. Nie wiem, czy będą w stanie zrobić to w Stanach Zjednoczonych. Mówią, żeby zrobić to przy udziale mniej niż dziesięciu osób. Po prostu sama arena walki.

– Domyślam się, że ktoś to będzie komentował, ale na pewno nie będę to ja. Spróbują to odpalić w jakimś pustym miejscu. I spróbują zrobić to 18 kwietnia.

Rogan ma poważne wątpliwości i uważa, że UFC nie jest w stanie przebadać wszystkich zaangażowanych w organizację gali:

– Na pewno mogliby to więc zorganizować. UFC ma możliwości, żeby to zrobić. Rzecz w tym, jak upewnią się, że nikt nie ma koronawirusa? Trzeba będzie testować wszystkich. A jeśli ktoś będzie miał, pozwolisz mu walczyć? A co jeśli ktoś będzie to miał, ale będzie jak Idris Elba – czyli nie będzie miał symptomów, ale będzie zakażony? A co jeśli Khabib ma koronawirusa? Albo co jeśli Tony ma? Khabib będzie w ogóle z nim walczył?

Dodaj komentarz