„Jeżeli z nim przegram to znikam z internetu”- Don Kasjo przyjmuje wyzwanie Parka! Składa nietypową propozycję!

Don Kasjo zgadza się na walkę z zawodnikiem KSW Normanem Parkiem! Obiecuje, że jeżeli przegra to znika z internetu!

Były zawodnik UFC oraz aktualny zawodnik federacji KSW Norman Parke na swoich social mediach rzucił wyzwanie gwieździe organizacji Fame MMA Kasjuszowi „Don Kasjo” Życińskiemu:

Ten lachociąg zostanie RO*JEBANY w swojej dyscyplinie ,czyli w boksie bo jakby to było MMA to bym go zamordował

🖕

Popularny „Don Kasjo” długo nie pozostał dłużny. Nagrał filmik gdzie akceptuję wyzwanie Normana oraz składa bardzo nietypową propozycję:

„Jeżeli Norman Pałka to nie jest kolejny zjeb aby tylko krzyknąć i nabić sobie rozgłosu, bo wiedzą, że jak mnie zaczepią to będzie największy rozgłos to Norman Pałka jak wszędzie widzę na social mediach wypisujesz, że rozj*biesz mnie w boksie to ja oficjalnie mówię… Przyjmuje te kur*a twoje wyzwanie na Fame MMA 9.
„Wy twierdzicie, że on się po mnie przejedzie, bo to jest gwiazda UFC to ja mu pokaże jak gwiazda Fame MMA ku*wa jedyny niepokonany roz*ierdoli gwiazdę UFC”
„Jeżeli k*rwa Norman Pałka dotrzyma słowa, a nie to będzie pierd*lenie, to jeżeli podpisze kontrakt, i w boksie na Fame MMA 9 to ja znikam k*rwa, znikam z internetu jeżeli on mnie pokona. Ja jestem w 100% przekonany, że go ro*pierdole w tym w czym mnie wyzwał.”
„Więc Norman Pałka ja przyjmuję, zapraszam Cię ro*kurwię jak zwykłą rudą irlandzką k*rwe”

źródło: Don Kasjo yt

Dodaj komentarz