„Jestem dużo lepszym zawodnikiem. Nie powinienem z nim przegrać”- Daniel Cormier zdradza, której porażki w swojej karierze żałuje najbardziej!

Były mistrz dwóch kategorii wagowych Daniel Cormier twierdzi, że porażka ze Stipe Miocicem była dla niego najboleśniejszą przegraną. Twierdzi także, że jest dużo lepszym zawodnikiem od Chorwata i nigdy nie powinien dopuścić do przegranej.

Daniel Cormier od dłuższego czasu bardzo mocno nalega na rewanż ze Stipe Miocicem. Panowie stawali dwukrotnie naprzeciw siebie. Teraz popularny „DC” domaga się rozstrzygnięcia w trylogii po czym zamierza przejść na sportową emeryturę.

„DC” w wywiadzie na MMAjunkie zdradził, że według niego jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Stipe. Powiedział także, że porażka z Chorwatem sprawiła mu najwięcej bólu:

„Jestem lepszym zawodnikiem niż Stipe Miocic. Nigdy nie powinienem z nim przegrać. To jest coś czego najbardziej żałuję. Przegrałem z Jonem Jonsem, bo był lepszy. Stipe jednak nie jest lepszy. Przegrana z nim to coś co będe żałował do końca życia, i pozwala mu to na zdobycie historii. To nigdy nie powinno się wydarzyć’

Najprawdopodobniej trzecia walka Cormiera z Miociem będzie jego ostatnią w karierze. lecz później „DC” planuje dalej pracować dla UFC.

 

Dodaj komentarz