Jesteś imbecylem!- Askham ostro odpowiada Narkunowi

Zaognia się konflikt pomiędzy Tomaszem Narkunem i Scottem Askhamem! Wczoraj informowaliśmy Was o mocnym wpisie Polaka skierowanym do mistrza wagi półśredniej KSW i jego pomyśle zorganizowania turnieju( -> link do artykułu). Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Anglika, który ostro reaguje na słowa Narkuna.

 

,,Czy ja kiedykolwiek próbowałem uciekać? Wyzwałem Ciebie do walki, tak powiedxiałem o turnieju, ale ja z Tobą w pierwszej walce! Odmówiłem Mamedowi, bo chce pojedynku z Tobą. Jednak to prawda co mówią o Tobie – jesteś imbecylem!”

Obaj zawodnicy są niekwestionowanymi mistrzami KSW w swoich kategoriach wagowych. Polak zdobył pas w 2015 roku, podczas KSW 32 w Londynie pokonując Gorana Reljić’ia. Anglik natomiast mistrzem jest znacznie krócej, bowiem tytuł mistrza zdobył rok temu pokonując Michała Materlę latającym kolanem w trzeciej rundzie.

Jedno jest pewne, w tych ciężkich i nudnych czasach Panowie chociaż trochę sprawiają, że czujemy namiastkę emocji jak kilka miesięcy temu i z wielkim zaciekawieniem czekamy na dalszy rozwój konfliktu.

One thought on “Jesteś imbecylem!- Askham ostro odpowiada Narkunowi

Dodaj komentarz