Jest szansa na powrót Cejudo!

Ali Abdelaziz to jeden z najbardziej znanych menagerów w światowym MMA. Egipcjanin twierdzi że złoty medalista w zapasach, Henry Cejudo wróci do startów już w 2022 roku!

 

Cóż, to będzie za rok w światowym MMA.  Według managera Henry’ego Cejudo jego podopieczny wróci do startów już w nowym roku. W wywiadzie dla portalu MMAFighting przyznał, że powrót w 2022 roku jest możliwy!

Henry powiedział że chce walki z Volkanovskim, jeżeli on czegoś chce, to nigdy nie wycofuje się z danego słowa. Jeżeli potwierdzi że po pokonaniu Alexa będzie bronił pasa, to czemu nie? Chce doprowadzić do rozmowy Ja, Henry i Dana, twarzą w twarz. Usiądziemy i porozmawiamy szczerze o jego przyszłości, nie chce kłamstw. Chce jasnej deklaracji ze strony Dany oraz Henry’ego. Nie można pozwolić na to żeby po zwycięstwie pas został zwakowany. UFC jest zbyt poważną organizacją, żeby dać się wkręcić w jeden skok zawodnika po pas.

Manager byłego złotego medalisty stwierdził, że poza Maxem Hollowayem oraz Alexandrem Volkanovskim dywizja piórkowa jest pusta. Egipski manager jednak pochwalił jednego z zawodników, który obecnie ma serie siedmiu zwycięstw z rzędu, mowa tu o Gidze Chikadze.

Max Holloway powinien teraz zawalczyć o pas, jednak miał swoją szansę  i to dwa razy. Henry mógłby zawalczyć z Volkanovskim w lutym, po pokonaniu Alexa podjąłby Maxa, następnie obiecującego Chikadze. To jest najlepszy czas na powrót i jestem pewny że nastąpi on w 2022 roku.

Czy pojedynki w nowej wadze będą dobrym pomysłem dla byłego mistrza? Cejudo jak dotąd walczył w kategorii muszej oraz koguciej, w obu wagach zdobył tytuł mistrzowski.

Jestem teraz twarzą UFC" - Henry Cejudo domaga się wynagrodzenia "jak ciężcy" - Lowking.pl

 

Źródło:
MMAFighting

Dodaj komentarz