„Jeśli oczekujesz 25-minutowej walki w stójce to będziesz zawiedziony”- Daniel Cormier zdradza plan na walkę ze Stipe Miocicem!

Daniel Cormier już 15 sierpnia stanie do najważniejszej i najprawdopodobniej ostatniej walki w karierze. Amerykanin zdradził, że przebieg finalnej walki będzie znacznie różnił się od wcześniejszych.

Daniel Cormier(22-2) już 15 sierpnia podczas UFC 252 stanie do trzeciego starcia z mistrzem wagi ciężkiej UFC Stipe Miocicem(19-3). Panowie posiadają remisowy bilans w walkach między sobą i to starcie rozstrzygnie raz na zawsze który z nich jest lepszy.

Jak potwierdził prezydent UFC Dana White UFC 252 odbędzie się w studiu APEX. A zatem walka będzie toczyć się w mniejszym 25-metrowym oktagonie.

Popularny „DC” w rozmowie ESPN zdradził, że przed tą walką zamierza wrócić do swoich korzeni jakimi są zapasy i tym razem przebieg walki będzie zupełnie inny:

„Uwielbiam walczyć na APEX-ie. Ta stara noga będzie przede mną, aby ją złapać. Będę jak Curtis Blaydes. Jeśli chcesz zobaczyć 25-minutową walkę w stójce, nie dostajesz tego. Mam nadzieję, że Stipe ma swoje buty zapaśnicze, ponieważ z małą klatką, jedną nogą, jedną nogą, jedną nogą, jedną nogą,po porostu zapasy. Jest jak jest. Przepraszam.”

Dodaj komentarz