„Jeb*ć cię frajerze” – Nitro odpowiada na reakcję Boxdela co do jego dramy z Murańskim!

Dosyć niestosowne słowa padły w ostatnim czasie na linii Murański-Nitro. Boxdel zareagował na sprzeczkę Panów, a Sergiusz odpowiedział mu w dosyć ostry sposób. Zobaczcie o co chodzi:

Jakiś czas temu „Nitro” – Sergiusz Górski, ironicznie odpowiedział na donejta swojego widza, co bardzo
oburzyło Pana Jacka Murańskiego. Poniżej nagranie z tego oraz wpis „Murana”:

https://www.instagram.com/p/CdAiMnar3GzV-V4JcQF_iUkM25gME0Ra808ns00/
„Ten żałośny mentalny” śmietnik” nitro- nazywa publicznie Nasz kraj Polskę cyt ” kurwidołkiem” i życzy Nam Polakom okupacji(!!!!!) .
W innym materiałem opisuje ten moralny” śmietnik” siebie jako cyt ” mieszkającego w Breslau (!!!!!)niemieckiego pana ( !!!!)” którego to cyt. „….pana z zagranicy polaczki mają szanować (!!!!!) .
Ten pogubiony ” śmietnik „żałośny bękart losu, który jak sam chwali się ( czy żali? ), że jest pochodzenia niemiecko- ruskiego ( babcia Rosjanka a dziadek Niemiec) lży i złorzeczy publicznie Polsce !!!!
Polsce , która go w swej łaskawości gości !!!!
Polsce , w której miesza w umysłach i sercach (jako jeden z najbardziej tzw ” zasiegowych ” youtu.berów) polskiej młodzieży !!!!
Polsce, która pozwala zarabiać mu pieniądze – na wątpliwej co do warstwy merytorycznej aktywności internetowej.
#wroclawaniebreslau

Następnie Pan Jacek wdał się w dyskusje ze swoimi fanami i pisząc jeden komentarz wywołał u „Nitra” dosyć ostrą reakcję. Nie widzimy już tego komentarza, gdyż został on usunięty, natomiast na screenie zamieszczonym przez Murańskiego widzimy jego część:


„Ten śmietnik nitro przez rusko niemieckiego mieszkańca spłodzony dzięki go…”
Tutaj ten komentarz na screenie się urywa.

Nitro na transmisji na żywo odpowiedział na inne ataki na jego rodzinę ze strony Murańskiego, komentując to w taki sposób:

„(…) Odklejka roku, bo kur*a jakby ktoś mu tego Władka zwyzywał to by pianę (?). Jest to wkur*iające. Ja rozumiem, że Ci ludzie już kur*a szukają atencji wszędzie, ale powinna być kur*a jakaś granica.”

Jeżeli chodzi zaś o odpowiedź na komentarz, którego widzieliście wcześniej na screenie, to Sergiusz odniósł się do niego w odpowiedzi na komentarz Michał Boxdela” Barona, który ze śmiechem podszedł do całej spiny „Nitra” „Murańskimi”. Jak się okazało, Michał nie wiedział wcześniej o tym, co Murański powiedział o rodzinie Sergiusza.

via. Bartolooo, twitter.

Jak widzicie „Nitro” zareagował dosyć ostro na słowa Michała, który zdążył już przeprosić.

Już w niedzielę czeka nas konferencja przed Fame MMA 14, gdzie obecni będą wszyscy trzej Panowie. Zobaczymy więc, jak to się rozwiąże. 

 

Dodaj komentarz