Jaś Kapela i Ochroniarz „Oszusta z Tindera” – Piotr Kaluski kolejnymi uczestnikami Prime Show MMA 2!

Drugim ogłoszonym zawodnikiem zbliżającej się gali PRIME 2: Kosmos jest Jaś Kapela. Najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel polskiej lewicy po raz drugi zamelduje się w klatce organizacji PRIME SHOW MMA. Skazywany na porażkę w debiucie, Kapela bez problemów zbił Ziemowita Piasta Kossakowskiego w pierwszej rundzie i zaszokował widzów oraz bukmacherów. Jaś dzięki tej walce wystąpił m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego. Teraz przed lewicowcem czeka cięższe wyzwanie, czy znów zwycięży?

Ochroniarz najsłynniejszego i kontrowersyjnego użytkownika Tindera zadebiutuje w MMA na gali PRIME 2: KOSMOS. „Oszust z Tindera” to jeden z największych hitów serwisu Netflix, najczęściej oglądany dokument na tej platformie oraz film, który znalazł się w TOP 10 w 92 krajach świata. W premierowy weekend zgromadził 50 milionów widzów, a aktualny wynik produkcji wynosi ponad 160 milionów.  Już 9 lipca, widzowie będą mogli zobaczyć walkę Piotra Kaluskiego- ochroniarza tytułowego Oszusta. Czy Piotr podczas konferencji zdradzi mocne szczegóły z czasów pracy z Simonem i czy potrafi obronić siebie, tak jak innych? Przeciwnika Piotra poznamy już niedługo.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:
Bombardier  vs TBA
Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz