Jarosław Lech powalczy o pas mistrzowski wagi półciężkiej! Rywalem były zawodnik KSW

Wciąż świeża na europejskiej scenie MMA holenderska organizacja Levels Fight League ogłosiła właśnie walkę wieczoru swojej kolejnej gali. Jednym z jej bohaterów będzie Polak.

Zaskakujące wieści napłynęły do nas prosto z Holandii! Największa organizacja na tamtejszym rynku przygotowuje się właśnie do swojego kolejnego wydarzenia, które zaplanowane zostało na 5 lutego. W dniu dzisiejszym, ogłoszono walkę wieczoru tejże gali i okazało się, że polscy kibice na pewno się nią zainteresują!

Na LFL 7 w Amsterdamie, dojdzie bowiem do pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej, o który zmierzą się Jarosław Lech (9-7) oraz były rywal Damiana Janikowskiego z klatki KSW – Yannick Bahati (9-6)
Lech to pochodzący z Katowic reprezentant klubu AniMMAls Zawiercie. 26-letni Polak ma już bogate doświadczenie zawodowe, walczył zarówno w Polsce jak i za granicą w takich organizacjach jak między innymi FEN, Babilon MMA czy ACA. Obecnie notuje passę 3. zwycięstw z rzędu.

Black Mamba” dał się poznać polskim kibicom przy okazji gali KSW 43 we Wrocławiu, na której to zmierzył się i szybko uległ Damianowi Janikowskiemu (8-5). Anglik w przeszłości dzierżył mistrzostwo wagi średniej południowoafrykańskiej organizacji EFC a ostatnio mieliśmy okazję oglądać go na galach Bellator MMA.

Poza Jarosławem Lechem, na karcie walk zobaczymy jeszcze dwóch innych Polaków: Piotr Drozdowski (4-6) w walce z Yousri Belgaroui oraz Łukasz Kulpa (3-3) w starciu z Alainem Van Der Mercktem.

Levels Fight League 7 odbędzie się 5 lutego w Amsterdamie. Transmisja całego wydarzenia w systemie Viaplay. 

Dodaj komentarz