Janikowski, Kołecki, Ziółkowski i Sowiński typują walkę Marcin Wrzosek vs Borys Mańkowski!

Topowi Polscy zawodnicy typują hitową walkę pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Marcinem Wrzoskiem!

Podczas dzisiejszej emisji programu „Kolosem” mogliśmy poznać typy czołowych polskich zawodników m.in Mariana Ziółkowskiego czy Artura Sowińskiego na jedno z głównych starć nadchodzącej gali KSW 53 pomiędzy Mańkowskim, a Wrzoskiem. Zobaczmy jak typowali zawodnicy:

Damian Janikowski(4:3):

„Wrzoska znamy z tego, że ma dobrą kondycje ma bardzo twardą głowę, ciężko go ustrzelić no, a Borys jest bardzo dobry technicznie. Będzie to bardzo ciężka dla nich walka, ale myślę, że będzie bardzo widowiskowa. Zobaczymy przekrojowe MMA.”

Marian Ziółkowski(21-7):

„Wydaję mi się, że minimalnym faworytem będzie Borys Mańkowski. Stawiałbym tak 60% do 40%. Nie jest jakimś wyraźnym faworytem w moich oczach, jednak wydaję mi się, że chyba ma więcej umiejętności. Więcej umiejętności przemawia za nim, abym nazwał go faworytem tej walki”

Szymon Kołecki(8-1):

„Generalnie to jest bardzo wyrównana walka myślę, że jeżeli Borys nie będzie w stanie wykorzystać swoich zapasów i parteru żeby zdominować Marcina, to myślę, że Marcin ma szansę na zwycięstwo(..) Jeżeli walka dojdzie do trzeciej rundy, a zakładam, że dojdzie to dla mnie minimalnym faworytem jest Marcin Wrzosek.”

Artur Sowiński(20-11):

„W moim odczuciu dużym faworytem jest Mańkowski no i na niego pójdą też moje pieniążki. Jak dla mnie Borys Mańkowski jest dużo bardziej wszechstronnym zawodnikiem od Marcina, i uważam, że ta kategoria lekka będzie mu służyć.”

 

Dodaj komentarz