„Ja jestem następny”-„Pudzian” chętny na walkę z nasilniejszym człowiekiem!

Po ogłoszeniu walki dwóch aktualnych najsilniejszych ludzi na świecie, były strongman i aktualny zawodnik KSW- Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki z jednym ze strongmanów!

Popularny „The Mountain”- Hafthor Bjornsson oraz Eddie Hall to jedni z najbardziej utytułowanych strongamnów. W ostatnią sobotę miało miejsce bicie rekordu świata w martwym ciągu przez Bjornssona. Udało mu się pobić rekord, ustanowiony właśnie przez Eddiego Halla. Islandczyk po pobiciu rekordu Halla zapowiedział, że tym razem chciał by go pobić w ringu:

“Eddie przed chwilą pobiłem twój rekord i mam dla Ciebie propozycję. Teraz jestem gotów, aby znokautować Cię w ringu. Czas zbić te twoje duże usta. Ja jestem gotowy, a Ty?”

Amerykanin natychmiast przyjął ofertę walki, odgrażając się przy tym Bjornssonowi:

“Ludzie może już nie pamiętają, ale Ty nigdy mnie nie przeprosiłeś. Chcę dać Ci lekcję. Nie obchodzi mnie, że jesteś taki wielki. Będę miał najcięższy trening w swoim życiu i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wejść do ringu i odj***ć twój pierdol*ny łeb. Więc przygotuj się “Thor”. Do zobaczenia na ringu”

Kilka dni po pobiciu rekordu walka dwóch strongmanów oficjalnie została potwierdzona i odbędzie się we wrzśniu 2021 roku na gali bokserskiej w Nevadzie.

https://www.instagram.com/p/B_xksXXleCx/

Wieść o walce strongmanów doszła także do polskiego zawodnika KSW Mariusza Pudzianowskiego, który z dyscypliną strongman ma dużą przeszłość.

Mariusz w komentarzu pod postem dotyczącym walki, zasugerował jednemu ze strongamnów, że jest gotowy aby podjąć się walki:

„Eddie ja jestem następny. Jestem gotowy do walki. Jestem tylko starym strongmanem”

Mariusz Pudzianowski to pięciokrotny zwycięzca mistrzostw świata strongman. Jednak w przeciągu ostatnich lat zmienił dyscyplinę na MMA.

 

Dodaj komentarz