„Istnieje taka opcja”- Jan Błachowicz o przejściu do kategorii ciężkiej! Polak nie wyklucza!

Jan Błachowicz nie wyklucza przejścia do wyższej kategorii wagowej w przyszłości! Na ten moment jednak skupia się tylko i wyłącznie na walce o pas!

Jan Błachowicz(26-8) już 27 wrzenia stanie do najważniejszej walki w swojej dotychczasowej karierze. Podczas gali UFC 254 skrzyżuje rękawice Dominickiem Reyesem(12-1) a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Mimo, że Polak od zawsze był zawodnikiem wagi półciężkiej, zdradził, że w przyszłości nie wyklucza startów w królewskiej kategorii wagowej!

Janek na swoim twitterz odpowiadał fanom na masę pytań. Przez jednego ze swoich fanów został zapytany, czy w przyszłości byłby chętny na zmianę i starty w kategorii ciężkiej. Błachowicz odpowiedział:

„Istnieje taka opcja przejścia do kategorii ciężkiej, ale nie w najbliższej przyszłości.”

Tak jak zapowiedział na ten moment Janek skupia się tylko na walce o tytuł. Nie wybiega na razie, aż tak w przyszłość lecz nie wyklucza opcji walk w królewskiej dywizji.

Co ciekawe w ostatnim czasie już były mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones(26-1) zapowiedział swoje przejście do kategorii ciężkiej. Być może w przyszłości zobaczymy starcie Błachowicz vs Jones, lecz w wadze ciężkiej.

Dodaj komentarz