Ion Surdu nokautuje rywala na gali UAE Warriors 34 w mniej niż minutę!

W czwartkowe popołudnie, kibice sportów walki mogli obejrzeć przedsmak nadchodzącego UFC 280. W Abu Dhabi odbyła się bowiem gala UAE Warriors 34.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w przeddzień hucznie zapowiadanej gali UFC 280, emiracka federacja UAE Warriors zorganizuje swój event. Jak się później okazało – jednym z zawodników który miał na niej wystąpić został zakontraktowany w KSW Ion Surdu (12-4).

Trenujący w poznańskim klubie Ankos MMA Mołdawianin, skrzyżował rękawice z doświadczonym Brazylijczykiem Handessonem Ferreirą (18-4-1)

„Dracul” nie przebierał w środkach i od samego początku starcia agresywnie ruszył na swojego oponenta. Podczas szybkiej wymiany ciosów, trafił Ferreire lewym sierpowym powodując upadek Brazylijczyka na matę, a gdy tylko to się stało, błyskawicznie rzucił się na niego i po wyprowadzeniu kilku mocnych uderzeń, sędzia zmuszony był przerwać walkę. Cały występ potrwał niecałą minutę.

Pojedynek stoczony na UAE Warriors najprawdopodobniej nie oznaczał rozbratu Surdu z federacją KSW, a był to tylko jednorazowy występek i możliwość odbudowania się za ostatnią porażkę z Krystianem Bielskim (9-4) na gali KSW 73.

Dodaj komentarz