High League 7: Grand Prix odwołane!

Tak jak wielu przypuszczało, tak też się stało. Gala High League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie zostaje odwołana.

W zeszłym tygodniu internet obiegła informacja o wpisaniu HIGH League na listę sankcyjną osób i podmiotów, które mogą wspierać agresję na Ukrainę oraz zamrożeniu środków organizacji.Wiele osób zadawało sobie pytanie, co z kolejną galą. Teraz, znamy już odpowiedź na to pytanie. Jak możemy się dowiedzieć po oficjalnym oświadczeniu federacji, event w Krakowie się nie odbędzie:

“Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA. Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami.

Działalność organizatorów gal HIGH League (tj. spółek H-Agency sp. z o.o. i HIGH LEAGUE BIELSKI S. K. A.) zostaje tymczasowo zawieszona.

Wszystkie osobom, które zakupiły bilety, otrzymają pełny zwrot.”

Dodaj komentarz