Henry Cejudo wykazuje zainteresowanie walką bokserską

Były  mistrz dwóch kategorii wagowych w UFC Henry Cejudo (16-2) wydaje się wybierać bardziej intratne obszary biznesowe niż jego były pracodawca.

 

Kilka dni temu „The Messenger” pojawił się na zapaśniczej lidze AEW wraz z legendą boksu Mike’m Tysonem.  Cejudo w wywiadzie dla TMZ wskazał nazwisko boksera z którym chciałby zawalczyć:

 

„Chciałbym walczyć z Ryanem Garcia. Myślę, że osiągnąłem wszystko w MMA. Byłem mistrzem olimpijskim, mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych, obroniłem oba tytuły. Jedyne czego teraz pragnę to zmusić Ryana Garcię do uklęknięcia.”

 

Ryan Garcia to 21-letni bokser i protegowany Oscara de la Hoya. Amerykanin pochodzenia meksykańskiego jest nadal niepokonany w 20 walkach, znokautował 17 swoich wcześniejszych przeciwników, ostatnio dwukrotnego zawodnika Pucharu Świata Francisco Fonescę.

 

„Po prostu nie sądzę, żeby był naprawdę dobry. Myślę, że dzięki właściwej strategii i właściwemu zespołowi mogę postawić go na kolanach przed Oscarem de la Hoya. Mam narzędzia, moc, siłę, doświadczenie i chcemy to zrobić, być może w Arabii Saudyjskiej. Więc dawca tam jest. Mamy już kogoś, kto chce nam zapłacić. Brakuje więc tylko podpisu Randy Candy Garcia „kontynuował Cejudo. 

 

Ale to nie wszystko. Poza tym Cejudo wyobraża sobie rywalizację z wielkimi bokserami.

„Zawsze martwię się o kolejne wyzwanie. Tak wiele zwyciężyłem w swoim życiu. […] Dajcie mi Łomaczenko, dajcie mi pozostałych. Już miałem pomysł konkurowania z Oscarem de la Hoyą tego samego dnia po tym, jak pobiłem jego brzydkiego pasierba. Oscar może być współorganizatorem wydarzeń. Czekam na to z niecierpliwością.”

Dodaj komentarz