Glover Teixiera chce walki z Janem Błachowiczem, aby wyłonić ostatecznego pretendenta do pasa mistrzowskiego!

Glover Teixiera wyraził chęć walki z Janem Błąchowiczem. Według Brazylijczyka walka miałaby wyłonić ostatecznego pretendenta do pasa mistrzowskiego!

Glover Teixiera(31-7) to niezwykle doświadczony Brazylijski zawodnik. W swojej karierze miał okazję walczyć o pas podczas UFC 172 właśnie z Jonem Jonsem. Ten pojedynek przegrał, lecz w ostatnim czasie Glover notuje fenomenalną passę 4 wygranych z rzędu i niewątpliwie zbliża się do ponownej walki o pas. W swojej ostatniej walce na UFC Fight Night 171 w imponującym stylu pokonał faworyzowanego Anthonego Smitha.

Texiera w wywiadzie dla MMAjunkie.com zapowiedział, że bardzo chciałby stoczyć walkę z Janem Błachowiczem, która wyłoniłaby kolejnego pretendenta do pasa mistrzowskiego:

„Moim zdaniem jestem bardzo blisko walki o pas. Chce walczyć z Janem Błachowiczem, ponieważ oboje pochodzimy- mam na myśli posiadamy serie czterech wygranych z rzędu, myślę, że on ma cztery albo pięć zwycięstw i kto ma powiedzieć, że idzie dalej walczyć?”

„Myślę, że ja i Błachowicz powinniśmy walczyć, a ci faceci muszą walczyć aby wygrać. Może Thiago Santos i Reyes zawalczą ze sobą, aby zobaczyć kto będzie kolejnym pretendentem”

 

Dodaj komentarz