Geogres St. Pierre tłumaczy, dlaczego nie chce walczyć z Khabibem Nurmagomedovem

O walce Khabiba z GSP marzy wielu fanów, raz może się wydawać, że do tej walki dojdzie, a później może wydawać się zupełnie inaczej. Jeśli doszłoby do tej walki, byłaby to ostatnia walka Khabiba w karierze, więc mogłoby być to świetne zwieńczenie jego kariery.

Według Kanadyjczyka, nie dałby rady zejść do wagi 70 kg bez zmniejszenia wydajności. W rozmowie z BT Sport St. Pierre powiedział o problemach wagowych.

,,Mam 39 lat. Nie dałbym rady zejść do 70 kilogramów bez zmniejszenia mojej wydajności. Khabib walczy w wadze lekkiej, ale wiem, że jest cięższy ode mnie. Jest młodszy ode mnie i łatwiej mu zrzucić tyle wagi.”

Nie wiadomo, czy do tej walki dojdzie, Rosjanin jest na nią chętny, były nawet pogłoski, że panowie spotkają się w kwietniu, ale czy to prawda? Będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się prawdy.

Justin Gaethje jest aktualnie rywalem Khabiba, ale fani już zastanawiają się kto zmierzy się w następnej walce z mistrzem wagi lekkiej. A wy z kim chcielibyście zobaczyć Khabiba Nurmagomedova?

Dodaj komentarz