Frank Mir: „Starcie z Mariuszem Pudzianowskim byłoby dla mnie czymś interesującym.”

Frank Mir, były zawodnik UFC, a obecnie zawodnik organizacji Bellator któremu kończy się kontrakt z organizacją Scotta Cokera. Podczas podcastu Phone Booth Fighting przekazał że chce poszukać nowych wyzwań, rozejrzeć się po rynku w poszukiwaniu nowych opcji.

„Miałem dobrą rozmowę ze Scottem Cokerem. Będę dla nich jeszcze walczył, bo został mi ostatni pojedynek w kontrakcie. Scott to naprawdę fajny człowiek i da się z nim dojść do porozumienia. Na razie organizacja dała na wstrzymanie, ale kiedy znów ruszą, będzie ogrom zestawień.”

„W zasadzie jestem już wolnym agentem. Mimo że nadal mam kontrakt w Bellatorze, to chcę już rozejrzeć się za możliwościami jako wolny agent.”

Jeśli nie dostanie żadnej konkretnej propozycji chce zająć się komentowaniem gal.

„Zawsze marzyłem o występie w Japonii. W sierpniu wróci raczej RIZIN. Nie ukrywam, że chciałbym także komentować walki, nawet dla UFC. Nie wykluczam możliwości.”

Frank Mir jest również pod wrażeniem Polskiej organizacji KSW, zaznaczył że KSW jest jedyną europejską federacją która go interesuje. Chciałby zawalczyć na jednej z gal KSW, zaś starcie z Mariuszem Pudzianowskim uznał za bardzo interesujące.

KSW wygląda fenomenalnie. Ich produkcja jest szalona, mają nawet kilka fajnych walk w wadze ciężkiej.”

„Starcie z Mariuszem Pudzianowskim byłoby dla mnie czymś interesującym.”

Frank Mir to były Mistrz UFC, pas zdobywał w 2004 roku w walce z byłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego, Timem Sylvia, zaś w 2008 roku zdobył tymczasowy pas wagi ciężkiej UFC pokonując Antonio Rodrigo Noguerie

Mir w swojej dotychczasowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Tim Sylvia, Brock Lesnar, Antonio Rodrigo Nogueria, Daniel Cormier, Alistair Overeem czy Fedor Emelianenko.

Śmiało można powiedzieć że dla Mariusza będzie to największe i jedno z ostatnich wyzwań w karierze MMA.

 

 

Dodaj komentarz