Francis N’Gannou w BKFC?!?

Szef organizacji walk na gołe pięści David Feldman był gościem programu „The MMA Hour” prowadzonego przez Ariela Helwaniego i wyjawił dziennikarzowi, że jest zainteresowany usługami Kameruńczyka.

O braku porozumienia miedzy UFC, a czempionem dywizji ciężkiej mówi się już od wielu miesięcy. Zawodnik nie jest zadowolony z zapisów kontraktowych oraz otrzymywanej gaży. Aktualnie Kameruńczyk nie ma podpisanej umowy i twierdzi, że nie pozostanie w UFC dopóki jego oczekiwania finansowe nie zostaną spełnione. N’Gannou wraz ze swoim sztabem jest w trakcie negocjacji z amerykańskim gigantem.

Zaistniałą sytuację wykorzystał szef federacji BKFC – David Feldman. Biznesmen nie ukrywa zainteresowania Kameruńczykiem i uważa, że los zawodnika nie jest jeszcze przesądzony:

Zobaczymy co się wydarzy. To aktualnie największe nazwisko na rynku, ale nie wiem jak wygląda do końca sprawa jego kontraktu. Jeśli jednak będzie taka możliwość, bylibyśmy zainteresowani. Tu chodzi oczywiście o pieniądze. Jeśli będziemy mogli zaoferować odpowiednie środki, będziemy w grze. I szczerze mówiąc wydaje mi się, że nie jesteśmy na straconej pozycji.

 

Dodaj komentarz