FEN Summer Camp 2 już w sierpniu!

 

O obozie:

Celem i założeniem obozu będzie budowanie i kształtowanie kondycji oraz wytrzymałości siłowej. Stąd też planowane są dwie jednostki treningowe dziennie. Treningi biegowe w górzystym terenie Rabki-Zdrój lub inne ćwiczenia wydolnościowe przeplatane będą treningami stricte technicznymi na sali klubu JAROSZ FIGHT CLUB.

 

Na koniec obozu przewidziane są otwarte sparingi dla wszystkich chętnych. Dla uczestników i tych, którzy nie uczestniczyli w obozie, a chcieliby pokazać się Matchmakerowi i Prezesowi federacji FEN Pawłowi Jóźwiakowi, co mogłoby się wiązać z podpisaniem kontraktu na walki w organizacji.

 

W programie obozu przewidziane są warsztaty:

  • z fizoterapii w zakresie zapobiegania najczęściej występujących kontuzji w sportach walki oraz nauka prawidłowego rollowania mięśni przed i po treningu.
    Prowadzący: Tomasz Boruc i asystenci z Warszawskiego CRS
  • z dietetyki w zakresie diety w sportach walki i jej układania w różnych okresach treningowych jak i przy zbijaniu wagi oraz różne „tricki” z tym związane
    Prowadzący: Daniel Skibiński
  • suplementacja w sportach walki i doping mózgu
    Prowadzący: Dominik Mich

 

Co: Obóz FEN Summer Camp 2

Kiedy: 24-31 sierpnia 2020

 

Gdzie: Rabka-Zdrój – www.parkowydworek.pl

 

Cena: 1650 zł (pod warunkiem zaliczki w terminie do 19 lipca w kwocie 500 zł gwarantuje udział w obozie; nie podlega zwrotowi) lub 1800 zł (w przypadku wpłacenia zaliczki po 19 lipca). Cena obejmuje pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i 2 posiłki

 

Płatność za obóz: na nr konta: 46 1020 3466 0000 9702 0009 0746, tytuł: OBÓZ FEN MMA

Trenerzy: K-1 (Igor Kołacin/ Łukasz Jarosz), MMA (Daniel Skibiński)

Więcej informacji: koordynator projektu Igor Kołacin, tel. +48 794978876

Partnerzy: Pitt Bull, Masters Equipment, Centrum Rehabilitacji Sportowej CRS

Dodaj komentarz