FAME MMA zainteresowane zakontraktowaniem Akopa Szostaka

Podczas podcastu „W narożniku” prowadzonym przez Pawła Wyrobka z MMARocks.pl padła informacja, że kontrakt Akopa Szostaka z KSW wygasł. Przypominamy, że zawodnik dla organizacji KSW stoczył dwa pojedynki z czego jeden przegrał, a drugi zakończył się wynikiem no contest, po nieumyślnym włożeniu palca w oko przez Akopa.

„Akop walczył teraz z kontuzją, której się niedawno nabawił. Wszystko jest okej, powoli zaczyna się ruszać, wraca. Jeżeli byłaby walka, to na jesień byłby gotowy. Natomiast jeśli chodzi o KSW, to kontrakt się skończył, wygasł termin kontraktu, także na ten moment Akop jest niezwiązany z żadną organizacją.”

Jako ciekawostkę agent zawodnika podał informację, że usługami Szostaka jest zainteresowana federacja FAME MMA.

„Odezwało się do nas FAME MMA, które szybko rośnie. Pojawiła się bardzo poważna oferta, jeszcze mamy się spotkać, na razie bez większych szczegółów. Jak unormuje się sytuacja ze spotkaniami, to usiądziemy i porozmawiamy. Ja nie zamykam się na żadne organizacje, zobaczymy czy sam zawodnik będzie tego chciał. Czemu nie? Jeżeli byłyby warunki… Akop ma ten plus, że ma mainstreamowych odbiorców i przekłada to na MMA.”

 

 

Dodaj komentarz