Fame MMA 17- zapowiedź czterech walk (VIDEO)

Fame MMA wypuściła zapowiedź czterech pierwszych pojedynków zbliżającej się gali Fame MMA 17!

W walce otwierającej galę w krakowskiej Tauron Arenie fani zobaczą pojedynek kobiet. W jedynej walce Pań rękawice skrzyżują, debiutująca w MMA- Klaudia ”Sheeya” Kołodziejczyk (0-0) oraz niepokonana Wiktoria Jaroniewska (2-0). Zawodniczki zawalczą w umownym limicie do 64kg oraz na zasadach MMA.

Drugi pojedynek gali to również starcie debiutanta z weteranem Fame. W umownym limicie do 68kg na zasadach K-1 w małych rękawicach zawalczą Robert Karaś (0-0) oraz Filip Marcinek (MMA 2-2, K1 1-0). Dla ”Filipka” będzie to drugie starcie w Fame MMA na zasadach K-1 i kolejne event z rzędu na którym wystąpi.

Trzecia walka to starcie w kategorii Open na zasadach K-1 (małe rękawice). Zobaczymy w niej byłego zawodnika UFC oraz byłego mistrza KSW- Marcina Wrzoska (MMA 14-7, K1 1-0) oraz wracającego po porażce Piotra Szeligę (MMA 2-1, K1 1-1).W czwartym pojedynku krakowskiego eventu zobaczymy natomiast dwóch debiutantów. Po raz pierwszy do oktagonu Fame wejdą Łukasz ”Mandzio” Samoń (0-0) oraz Karol ”Karolek” Dąbrowski (0-0). Panowie zawalczą ze sobą na zasadach K1 w małych rękawicach w umownym limicie do 95 kilogramów.

A oto zapowiedź tych starć:

Dodaj komentarz