Fame MMA 10 z nową datą!

Jubileuszowa gala Fame MMA 10 z nową datą! Event, na którym Kasjusz Życiński podejmie Normana Parke w walce wieczoru został przeniesiony na maj. 

Pierwotnie dziesiąta gala Fame MMA miała odbyć się 17 kwietnia, jednak dziś organizacja wydała specjalne oświadczenie, w którym możemy się dowiedzieć, że event zostaje przełożony na maj. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale wszystko ma zostać ogłoszone na dniach:

 

”I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną datę podamy w najbliższych dniach). Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME. Wraz z naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę. Tymczasem w kwietniu WYSTARTUJE PIERWSZA EDYCJA NASZEGO NOWEGO PROJEKTU HYPE POWERED BY FAME🔥Zupełnie nowa formuła, 6 walk i jeden kozacki SUPERFIGHT 💪 Galę HYPE będzie można obejrzeć na platformie famemma.tv i ZOSTANIE ONA UDOSTĘPNIONA ZA DARMO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WYKUPILI LICENCJĘ NA FAME MMA 9 🔥🙌”

https://www.instagram.com/p/CMWxYcBDyq4/

Dodaj komentarz