Eryk Walecki vs Kacper Wróbel na Wieczór Walk 6: Live in studio

Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała Eryk Walecki to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych amatorów w Polsce. Mistrz Europy Juniorów największej federacji IMMAF, uczestnik Mistrzostw Świata, ponad 30 walk i wiele złotych medali na zawodach Almma, złoto w Mistrzostwach Austrii ADCC – mało kto w wieku 21 lat może pochwalić się takimi osiągnięciami. Dla tego niezwykle ambitnego zawodnika to jednak dopiero początek, a walka z tak wymagającym rywalem jak Kacper Wróbel to kolejny sprawdzian umiejętności, o którym sam Eryk mówi, że już nie może się go doczekać.

 

O reprezentującym Shark Top Team Kacprze Wróblu jego trenerzy już dawno mówili, by zapamiętać to nazwisko, bo będzie o nim głośno. Większość swoich dotychczasowych amatorskich startów 21-latek toczył w Anglii i już tam prezentował wszechstronny i ofensywny styl walki, jednak prawdziwy wystrzał umiejętności zanotował po rozpoczęciu treningów w Łodzi. Zwycięstwa na Almmach i świetna postawa w zawodach No Gi tylko utwierdziły trenerów, że jest on już gotowy, by namieszać w zawodowym MMA. Z powodu urazów do debiutu nie doszło przed pandemią, a teraz Kacper postanowił jeszcze raz sprawdzić swoje umiejętności w walce amatorskiej i to z możliwie najmocniejszym dostępnym rywalem.

 

Wieczór Walk 6: Live in studio odbędzie się 25 lipca. Informacje o sposobie w jaki będzie można obejrzeć transmisję wydarzenia zostanie  podana w najbliższych dniach.

Dodaj komentarz