Eddie Alvarez wyśmiewa tłumaczenie White’a!

Dwukrotny mistrz Bellatora oraz mistrz UFC- Eddie Alvarez (30-8,2NC) wyśmiał tłumaczenie Dana White’a o odejściu Francisa Ngannou (17-3).

W miniony weekend amerykańska organizacja poinformował swoich fanów o odejściu Francisa Ngannou i zwolnieniu tronu wagi ciężkiej, po tym jak negocjacje na linii UFC- Ngannou nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.Jak można było się spodziewać, brak kontynuacji kariery Francisa w UFC odbił się szerokim echem. Oliwi do ognia dodał także sam prezydent UFC, który na konferencji po UFC Vegas 67 na jedno z pytań odnośnie Ngannou odpowiedział:

”Francis nie podpisał umowy z UFC, ponieważ nie chce podejmować ryzyka”

Taka wypowiedź nie spodobała się byłemu zawodnikowi UFC- Eddie’mu Alvarezowi. 39-letni ”Król Podziemi” za pomocą Twittera skomentował ją następującymi słowami:

”UFC po prostu przegrało w negocjacjach o Francisa. Zamiast się przyznać do tego, to wmawiają ludziom, że najstraszniejszy skurwiel na świecie boi się walczyć w UFC. Hahahahahah, te dowcipy piszą się same”Alvarez postanowił jeszcze kontynuować swoje wypowiedzi odnośnie tłumaczenia Dany Whie’a na Instagramie:

”Nikt w UFC nikogo się nie „boi”. Mężczyźni, którzy tam walczą, są po to, by walczyć z najlepszymi… UFC boi się płacić zawodnikom, to jedyny powód, dla którego ludzie odchodzą. Zawodnicy nie dbają k***a, kto jest następnym przeciwnikiem, dbają o to, jaka będzie zapłata. Zachowaj się prawdziwie i to po prostu powiedz: „Przegraliśmy licytacje finansową, ktoś płaci więcej” i zakończ to”

 

A Wy co myślicie o zwolnieniu Francisa z UFC?

Dodaj komentarz