Duże wyzwanie przed Dricusem Du Plessisem!

Były mistrz KSW poznał swojego kolejnego przeciwnika w największej organizacji na świecie.

Dricus Du Plessis (15-2) stoczy swoją druga walkę w UFC już 20 marca, a jego przeciwnikiem będzie Trevin Giles (13-2). O zestawieniu poinformował portal MMA Junkie, na oficjalne potwierdzenie ze strony amerykańskiego giganta musimy jeszcze poczekać.

Afrykaner rozstał się z polską organizacją w 2019 roku i podpisał kontrakt z Ultimate Fighting Championship. Zawodnik po trafieniu do KSW nie ukrywał, że jego celem jest toczenie pojedynków pod sztandarem największej organizacji na świecie. „Stillknocks” osiągnął swój cel i zadebiutował w UFC na jednej z gal Fight Night w październiku ubiegłego roku. Jego przeciwnikiem był Markus Perez (12-4) również debiutujący w amerykańskiej organizacji. Du Plessis ustrzelił swojego oponenta lewym hakiem już w pierwszej rundzie.

Trevin Giles ma na swoim koncie już 6 pojedynków dla UFC. Osiągnął rekord czterech zwycięstw do dwóch porażek pod banderą amerykańskiego giganta. „The Problem” będzie prawdziwym sprawdzianem dla Afrykanera. W swoim ostatnim starciu zwyciężył z Bevonem Lewisem (7-3) przez TKO w trzeciej rundzie.

Dodaj komentarz