„Dość twoich gier, wyjdź do walki jak prawdziwy mistrz i nie uciekaj jak c*pa!”- Tomasz Narkun domaga się walki z Askhamem!

Mistrz wagi półciężkiej- Tomasz Narkun postanowił przerwać milczenie odnośnie tematu jego walki z Askhamem. Początkowo Brytyjczyk prowokował w sieci Tomka, oraz prześmiewczo wyzywał go do walki. Jednak ostatnio temat walki Askham vs Narkun ucichł i Scott zaczął medialną „przepychankę” z Mamedem. Narkunowi ewidentnie nie spodobały się gierki medialne Anglika i dzisiaj na swoim instagramie opublikował bardzo emocjonalny:

„Czego k***a chcesz, co z tobą???! Najpierw wyzywasz mnie na pojedynek chcąc mojego pasa. Później chcesz turnieju pomiędzy mną, tobą, Mamedem i kimś jeszcze. Teraz uważasz że Mamed nie zasługuje na rewanż  z tobą… Co z Tobą nie tak??? Dość twoich gier, wyjdź do walki jak prawdziwy mistrz i nie uciekaj jak cipa!🖕🖕🖕 Czekam ma ciebie!!!”

Zarówno Narkun jak i Askham pokonali Mameda i zestawienie takiego superfightu na pewno zaciekawiłoby kibiców, zważając na aktualny brak pretendentów dla obu mistrzów.

Dodaj komentarz