DONIESIENIA: „The Butcher” poznał rywala! Następna walka już 5 września.

5 września w walce z Andre Munizem (19-4) do oktagonu UFC, powrócić ma Bartosz Fabiański (15-3). Brazylijczyk to niedoszły rywal Tomasza Narkuna na galę KSW 34.

 

Ostatnia walka Bartka okupiona była wieloma zwrotami, pierwotnie gala UFC na której miał wystąpić Polak została odwołana, lecz przy współpracy z Cage Warriors udało się załatwić walkę i „The Butcher” zdominował Darrena Stewarta na dystansie trzech rund. Walka była walką wieczoru CW 113.

Po walce z Anglikiem, zawodnik WCA Fight Team na stałe wraca do kategorii średniej. W tej wadze również odbył się debiut Polaka dla największej organizacji na świecie. Na gali w Krakowie w 2015 roku, Bartosz Fabiński pokonał Garretha McLellana jednogłośną decyzją sędziów.

Andre Muniz wejdzie do klatki UFC po raz drugi. W pierwszej walce a zarazem w debiucie na gali światowego giganta pokonał Antonio Arroyo. Brazylijczyk kontrakt z UFC zdobył wygrywając dwa pojedynki w Dana White’s Contender Series. W programie pokonał Bruno Assisa oraz Taylora Johnsona.

 

One thought on “DONIESIENIA: „The Butcher” poznał rywala! Następna walka już 5 września.

Dodaj komentarz