DONIESIENIA: Adam Kowalski poznał rywala na galę FEN 29 w Ostródzie.

Według doniesień portalu InTheCage.pl, nowym rywalem Adama Kowalskiego (12-5-1) w walce o pas kategorii półciężkiej, będzie Marcin Łazarz (12-7).

Starcie Kowalski vs. Łazarz będzie starciem rewanżowym pomiędzy zawodnikami w pierwszej walce na gali Runda 7, lepszy okazał się Marcin Łazarz który w ostatnich sekundach drugiej rundy poddał zawodnika z Olsztyna. Pierwotnym rywalem Adama miał być Marcin Wójcik, lecz z powodu kontuzji nie będzie mógł wystąpić 22 Sierpnia w Ostródzie.

Marcin Łazarz miał okazję walczyć dla takich organizacji jak KSW, M-1 Challenge, BAMMA czy Babilon MMA. W ostatnim pojedynku pokonując Piotra Kalenika powrócił na zwycięska ścieżkę po dwóch porażkach na Rosyjskiej ziemi. Na gali RCC 2 miał okazję mierzyć się z Ivanem Shtyrkovem lecz zawodnik ze wschodu okazał się lepszy. Jedyny i przegrany pojedynek dla KSW, Marcin stoczył z niedoszłym rywalem Adama Kowalskiego, Marcin Wójcik okazał się lepszy od Łazarza na gali KSW 37.

Adam Kowalski jest obecnie na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dla drugiej organizacji w Polsce stoczył do tej pory dwa pojedynki, oba wygrane po efektownych walkach, czym zasłużył na miano pretendenta do pas Fight Exclusive Night. Olsztynianin przed angażem w FEN walczył m.in w PLMMA, ACB czy Celtic Gladiator.

 

Dodaj komentarz