Denis Załęcki w ostrych słowach o Danielu Omielańczuku: Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest j*banym zwykłym pajacem dla mnie!

Denis Załęcki w ostrych słowach o Danielu Omielańczuku: Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest j*banym zwykłym pajacem dla mnie!

Denis Załęcki był ostatnim gościem w programie „Aferki” u Boxdela, gdzie wypowiedział swoje zdanie na kilka ciekawych spraw. Prowadzący poruszył z „Bad Boyem” temat Lexy Chaplin, Alana Kwiecińskiego czy wypowiedzi Daniela Omielańczuka na temat torunianina.

 

Wypowiedź Omielańczuka tyczyła się ostatniego pojedynku Załęckiego z Arturem Szpilką na gali High League 4, gdzie po dynamicznym początku Denis przegrał przez kontuzję kolana w pierwszej rundzie. Aktualny zawodnik KSW w wywiadzie dla mymma.pl stwierdził, że po chwili starcia kibic Elany Toruń się po prostu Szpilki przestraszył i wolał udać kontuzję niż zostać znokautowany przez „Szpilę”:

„Poszedł piecem, zobaczył, że nic nie wchodzi, no i, że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzję. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on wyprowadził backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że się już wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki to wolał udać kontuzję. Z tego co wiem, na drugi dzień w hotelu rano chodził jakby nic mu się nie stało.”

Włodarz federacji The War nie gryzł się w język i w ten sposób odpowiedział 40-latkowi:

Widziałem jego wypowiedź. Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę robił z nim internetowych popychanek czy wyzwisk. Nie chce mi się, a to też jest starszy gość. Ja już sobie z nim porozmawiam na żywo. To jest w ch*j nieeleganckie, że mam kontuzję, a ktoś drugi mówi, że ja udaję. Gość walczy w KSW i ludzie mu wierzą. Te osoby, rozpowszechniają to dalej. Później tamci w to też wierzą i rozpowszechniają, że ja jestem je*anym farmazonem. Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest je*anym zwykłym pajacem dla mnie i powiem mu to w twarz. Lada moment, już nie mogę się doczekać tego spotkania.”

Lubiłem Daniela jako zawodnika. To jest bardzo mocny zawodnik. Nie mówię, że jest jakimś leszczem. Bijąc się z nim to byłaby bardzo ciężka przeprawa. Ale nie o tym mowa. Zachował się bardzo nieelegancko. Oczernił mnie w internecie. A, że jest z ala mojego klimatu to wyjaśnię z nim to na żywo, bo nie pozwolę, żeby jakiś ku*wa pajac jakieś afery koperkowe zamiatał na żywo. Nie jestem osobą, która kłamie.”

Cały program z Denisem Załęckim możecie znaleźć poniżej:

Dodaj komentarz