Denis Załęcki w ostrych słowach do Daniela Omielańczuka: „Oficjalnie się rozpier*ala na mnie, jest je*aną e-konfidentką!”

W ostatnich dniach atmosfera pomiędzy czołowym Polskim ciężkim – Danielem Omielańczukiem a jednym z najgłośniejszych nazwisk w Polskich freak fightach – Denisem Załęckim jest naprawdę gorąca.

Daniel Omielańczuk po walce Denisa Załęckiego z jego klubowym kolegą – Arturem Szpilką – zasugerował, jakoby Denis miał udawać kontuzje kolana w owym pojedynku. Denisa mocno to zdenerwowało i nie szczędził on słów w stronę reprezentanta WCA, a teraz dodał film, w którym ponownie zaatakował Daniela.

Całe nagranie zobaczymy tutaj:

https://www.instagram.com/p/Cjn67NcjjGh/

Poniżej możecie przeczytać zdecydowanie najmocniejszy fragment całej wypowiedzi:
„Aż mi się kur*a ręcę trzesą, jak słyszę co ta parówka – Daniel Omielańczuk, znowu o mnie kur*a nagrywa na mnie na wywiadach. Gość twierdzi, że go zastraszam, to już oficjalnie się rozpier*ala na mnie, jest je*aną e-konfidentką, także ch*j ci kur*a w mordę! Je*ać takie kur*a prujdupy jak ty. Twierdzisz i uważasz kur*a, że nie przyjadę sam, że przyjadę z kolegami – spokojnie, nie martw się, załatwimy to w cztery oczy, mam nadzieję, że to nie skończy się tym, że kur*a będę kur*a leżał kur*a w kryminale, a później twoi koledzy będą kur*a musieli z Tobą jechać – i to dobzi koledzy, którzy siedzieli, grypsowali, bo w takim kręgu się otaczasz, także mam nadzieję, że to co będzie między nami na żywo nie wyjdzie kur*a poza światło dzienne, także do szybkiego zobaczenia”

Co wy sądzicie o całej sytuacji? 

 

Dodaj komentarz