David Zawada podpisał kontrakt z PFL! Weźmie udział w turnieju o milion dolarów

Były zawodnik między innymi takich federacji jak KSW czy UFC ogłosił właśnie najświeższe informacje na temat swojej przyszłości. 

Po pięciu stoczonych bojach pod flagą polskiej organizacji KSW, David Zawada (18-7) otrzymał propozycję podpisania kontraktu z UFC i z okazji tej oczywiście skorzystał. Niestety – jego przygoda z największą federacją na świecie dobiegła końca po 3. latach, bo urodzony w Niemczech reprezentant Polski na 5 pojedynków wygrał zaledwie jeden.

Po nieudanym pobycie za oceanem, „Sagat” wrócił do Europy gdzie wraz ze swoim bratem, poinformowali o podpisaniu kontraktu z czeską federacją OKTAGON MMA, gdzie udanie zadebiutował w czerwcu tego roku.

Dość nieoczekiwanie, wczorajszego popołudnia na jego profilu w mediach społecznościowych, pojawił się ciekawy odnośnik do wywiadu dla niemieckiego portalu FightOne. Z samego wywiadu, jak i krótkich filmików w jego mediach dowiadujemy się, że David Zawada podpisał kontrakt z organizacją PFL i stanie przed szansą wywalczenia  miliona dolarów w przyszłorocznej edycji turnieju Professional Fighters League.

 

Informację tę, potwierdził już również menadżer i założyciel klubu UFD Gym – Ivan Dijakovic.

https://www.instagram.com/reel/ClRIE9zoB89/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Dodaj komentarz