Darren Till, wracaj!

Darren Till mówi o powrocie do startów latem; wskazał również potencjalnych przeciwników, z którymi chciałby się zmierzyć.

Anglik ma na oku walkę ze wschodzącym pretendentem do tytułu wagi średniej – Seanem Stricklandem, ale jest również otwarty na pojedynek z Jackiem Hermanssonem.

Till nie walczył od czasu przegranej przez poddanie z Derekiem Brunsonem we wrześniu, co było jego czwartą porażką w ostatnich pięciu występach. W listopadzie, Till (18-4-1 MMA, 6-4-1 UFC) zdradził, że otrzymał propozycję walki z Seanem Stricklandem, ale do pojedynku nie doszło.

„Chciałbym walczyć z Seanem Stricklandem” – powiedział Till w wywiadzie dla Freak MMA. „Nie wiem czy do takiej walki mogłoby dojść. Wiem, że on ma dobrą passę zwycięstw, a ja jestem po porażce, ale myślę, że byłaby to dobra walka, gdzie rywalizowałyby ze sobą trash talk i stójka. Chciałbym walczyć z Seanem Stricklandem, gdyby nadarzyła się taka okazja. Jak już mówiłem, szanuję go i wiem, że ma passę zwycięstw, ale myślę, że to byłaby dobra walka.”

 

Till powiedział, że byłby otwarty na zmierzenie się z Hermanssonem lub wieloma innymi zawodnikami, aby rozpocząć nową umowę z UFC, którą niedawno podpisał.

„On też mógłby być” – powiedział Till o Hermanssonie. „On jest po przegranej z Seanem, więc to jest opcja. To może być również Jack. Nie wiem. Jest wiele opcji. Jest wiele możliwości. I tak podpisałem nowy kontrakt z UFC, więc mam cztery lub pięć walk dzięki mojemu trenerowi. Mój trener to załatwił.”

 

Były pretendent do pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej ominie galę UFC London w marcu i realnie myśli, że będzie gotowy do rywalizacji latem.

„Nie wiem, bo najpierw muszę dojść do zdrowia” – powiedział Till na temat swojego powrotu. „Muszę mieć zdrowe ciało i mój umysł, zanim pomyślę o ponownej walce, więc chcę się upewnić, że jestem w 100 procentach gotowy, gdy będę walczyć. Więc zdecydowanie zamierzam walczyć w tym roku dwa lub trzy razy, ale nie wiem kiedy. Oczywiście nie będzie mnie na gali w Londynie, więc będzie to po niej, prawdopodobnie latem. Walka będzie albo w Ameryce, albo tutaj, albo gdzieś indziej w Europie, albo gdziekolwiek, w Ameryce Południowej czy gdziekolwiek. Ale po prostu staram się najpierw uzyskać sprawność i zdrowie”.

 

J.S

 

Dodaj komentarz