Darren Till atakuje Ariela Helwani z ESPN, a ten nie pozostaje dłużny !!

Darren Till, wybitny zawodnik kategorii średniej UFC, przeprowadził dziś wieczorem w mediach społecznościowych ciekawą wymianę zdań z dziennikarzem ESPN Arielem Helwani. Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC, Till (18-2-1 MMA), wydał na Twitterze oświadczenie, w którym wystosował kilka ostrych słów w kierunku Ariela Helwani.

„Show twardziela się skończyło. Teraz jest czas Darrena Tilla. MMA tego potrzebuje. Obrażanie jest przereklamowane. Ariel Helwani, jesteś dzi*ką. ”

Darren Till nie poprzestał na tym, ponieważ rodak z Liverpoolu odpowiedział fanowi na Twitterze, nazywając Ariela Helwani „brudnym szczurem”.

Ariel Helwani odpowiedział Darrenowi Tillowi następującą wiadomością.

„Nie będę cię pie*rzyć, kolego”.

Darren Till był ostatnio widziany w akcji podczas listopadowej gali UFC 244, gdzie w swoim debiucie w kategorii średniej odniósł zwycięstwo przez decyzję sędziów nad Kelvinem Gastelumem. Zwycięstwo to przerwało serię dwóch przegranych z rzędu „Goryla”, który wcześniej doznał porażki odpowiednio z rąk Jorge Masvidala i Tyrona Woodley’a. Darren Till był w ostatnim czasie przymierzany do walki z Jaredem Cannonierem i Robertem Whittakerem, ale nic nie zostało poczynione w kierunku organizacji tych starć.

Oprócz Cannoniera i Whittakera, Till nieustannie w ostatnich tygodniach zaczepiał Mike’a Perry’ego i panującego mistrza wagi średniej UFC, Izraela Adesanye! Pomimo zgiełku, oczekuje się, że Darren Till stoczy walkę z byłym królem wagi średniej UFC Robertem Whittakerem tego lata.

Co sądzicie o wymianie zdań między Darrenem Tillem, a dziennikarzem ESPN Arielem Helwani? Podzielcie się przemyśleniami!

Dodaj komentarz