Daniel Cormier nie chce powrotu Nicka Diaza: Wyglądał wewnątrz jak zupełnie inny człowiek!

Niedawno Cesar Gracie, czyli trener starszego z braci Diaz (26-10 2 N/C) oznajmił, że Stocktończyk powróci do klatki UFC pod koniec tego roku. Odmienne zdanie w tej kwestii ma aktualny analityk sportowy oraz były mistrz UFC w wadze półciężkiej i ciężkiej, Daniel Cormier (22-3 1 N/C).

W swoim programie „DC & RC” prowadzonym na antenie ESPN Cormier wypowiedział się na temat możliwego powrotu Nicka Diaza:

„Nie wydaje mi się, żebyśmy zobaczyli go jeszcze raz w oktagonie. Wyglądał wewnątrz jak zupełnie inny człowiek i nie wyglądał tak, jakby chciał tam być.”

 

Warto dodać, że po ostatnim pojedynku starszego z braci Diaz, prezydent UFC Dana White sam stwierdził, że zawodnik raczej już nie zawalczy, jednak 38-latek dalej ma ważny kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

 

Przypomnijmy, że Nick Diaz powrócił do oktagonu UFC po prawie siedmiu latach przerwy. Podczas UFC 266 stoczył starcie z Robbiem Lawlerem (29-15 1 N/C), które przegrał przez TKO w trzeciej rundzie. Tym samym „Ruthless” zrewanżował się Diazowi, za porażkę sprzed 17 lat, gdzie podczas UFC 41 Stocktończyk wygrał z Lawlerem przez nokaut w drugiej rundzie.

Dodaj komentarz