Dana White: Walka Conor McGregor vs. Jorge Masvidal o pas BMF możliwa na „Fight Island”

Dana White wyznał, że hitowa walka Jorge Masvidala z byłym mistrzem dwóch dywizji Conorem McGregorem o pas BMF może odbyć się na „Fight Island”. Prezydent UFC wyjawił możliwość starcia obu Panów, podczas podcastu „Menace and The Man” z byłym zawodnikiem wagi piórkowej UFC, Dennisem Bermudezem.

White rozpoczął od potwierdzenia, że ​​walka o tytuł kategorii półśredniej pomiędzy mistrzem dywizji Kamaru Usmanem, a Masvidalem może odbyć się na „Fight Island”. White zapowiedział, że starcie obu Panów jest bardzo możliwe, ale oprócz Nigeryjczyka ma on jeszcze jedną ciekawą opcje dla „Gamebred’a”:

„Walka z Usmanem jest walką, która ma sens. To walka, która musi się wydarzyć, jeśli Masvidal chce zdobyć tytuł. Ale mamy dla niego też inną interesującą walkę”.

Kiedy White został zapytany o możliwość obrony przez Masvidala tytułu BMF przeciwko McGregorowi odpowiedział, że jest to możliwe.

„Bardzo dobra uwaga. Jest taka możliwość, że te starcie odbędzie się na „Fight Island”. […] Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy. Rozpoczęcie spekulacji na ten moment nie jest odpowiednie. Pozwólmy odbyć się tym trzem galom na Florydzie, a potem ustalimy, co będzie dalej. Mówimy o różnych możliwościach dla tych facetów.”

Jorge Masvidal ostatni raz walczył w ubiegłym roku z Natem Diazem, kiedy to zdobył pas BMF. Dana White początkowo podkreślał, że nie będzie organizował obrony tego tytułu, jednak jak widać nawet szef największej federacji na świecie zmienia zdanie w niektórych sprawach.

Dodaj komentarz