Damian Olszewski przeciwnikiem Kevina Szaflarskiego na Babilon MMA 14

Poznaliśmy kolejne zestawienie gali Babilon MMA 14, tym razem jest to pojedynek w wadze ciężkiej. Na przeciw siebie staną, podopieczny Mirosława Oknińskiego, Kevin Szaflarski (8-1), oraz Damian Olszewski (2-2). Obaj zawodnicy nie zwykli zostawiać werdyktu sędziom, co może nam zwiastować szybki pojedynek.

Dla Damiana będzie to debiut przed Polską publicznością. Dotychczas swoje boje toczył jedynie za granicą. W zawodowym debiucie wygrał pojedynek z Hatefem Moeil, w skutek dyskwalifikacji Niemca. Obecnie Olszewski jest po dwóch porażkach, a swoją ostatnią walkę stoczył pod koniec 2019 roku z Johnem Winterem, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie.

Kevin Szaflarski (8-1), to podopieczny Mirosława Oknińskiego, który w 2015 roku wywalczył amatorskie mistrzostwo świata na zawodach IMMAF 2015 World Championships. W tym samym roku  zadebiutował również na zawodowych ringach, kiedy to na gali East PRO Fight 6 został pokonany przez Alexandra Cverne. Swoje ostatnie pojedynki toczył m.in na wydarzeniach PLMMA, gdzie pokonał kolejno Adnana Alić’a,  Yuriy Protzenko oraz Fikro Bosnić’a. Ostatni raz mogliśmy oglądać Kevina podczas PCF 21: New Era, gdzie pokonał w walce wieczoru Brazylijczyka Luida Limę.

▶️ Studyjna gala Babilon MMA 14 odbędzie się 26 czerwca. Transmisja na kanałach grupy Polsat 📺

Dodaj komentarz