Cormier chętny na walkę o pas z Francisem Ngannou!

Były podwójny mistrz UFC- Daniel Cormier wyraził chęć walki z Ngannou, który w swojej ostatniej walce na UFC 249 w 20 sekund znokautował Jairzihno Rezenstriuka. Na szali tego pojedynku miałby znajdować się pas mistrzowski!

Jak wiadomo UFC pracuje nad trylogią Miocica z Cormierem. Jednak aktualny mistrz nie kwapi się do walki. „DC” zapowiedział, że przed zakończeniem jego kariery chce odzyskać pas. Zawodnikiem, który również znajduję się o krok od tytle shota jest Francis Ngannou. Kameruńczyk jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Aktualnie plasuje się na drugim miejscu w rankingu wagi ciężkiej, Na gali UFC 249 w ostatni weekend już w 20 sekund znokautował Jairzihno Rozenstriuka i bardzo możliwe, że w przypadku odmowy walczenia w tej chwili przez Stipe Miocica, to Cormier i Ngannou powalczą ze sobą o pas wagi cięzkiej.

O całej sytuacji wypowiedział się „DC”, który jest skory podjąć się walki z Kameruńczykiem:

Jeśli Stipe nie będzie walczył to Francis Ngannou zasłużył na walkę o pas mistrzowski. Jeśli ktoś ma walczyć z Ngannou o tytuł mistrzowski to będę to ja. Mam ogromny szacunek dla Francisa Ngannou, ale nikogo się nie boję. Zawalczę z każdym o każdej porze. Kocham Francisa. To naprawdę serdeczny gość. Bardzo chciałbym zakończyć moją trylogię ze Stipe Miociciem, ale jeśli on nie zamierza walczyć to odbiorą mu tytuł tak jak robią to z Henrym Cejudo. Wtedy ja zawalczę z Francisem o pas mistrzowski. To proste. Jeśli jesteś mistrzem musisz walczyć.

Dodaj komentarz