Corey Anderson podaje potencjalnych rywali na kolejną walkę w Bellatorze

Corey Anderson dzisiejszej nocy zadebiutował w Bellatorze. Pewnie rozbił łokciami w drugiej rundzie Melvina Manhoefa. Teraz Amerykanin wskazuje, z kim chce zmierzyć się w kolejnej walce.

,,Overtime” chce zawalczyć o pas amerykańskiej organizacji.

,,Phil Davis, albo Vadim Nemkov – dwóch, którzy będą walczyć o pas. Po ich pojedynku, chcę zwycięzcę. Nie widzę powodu, dla którego miałbym tego nie dostać. Ryan Bader idzie teraz do ciężkiej, by bronić swojego tytułu. Jeżeli zostałby w 205 funtach, chętnie bym się z nim zmierzył. Ale tego nie zrobi. Lyoto Machida dopiero co odniósł porażkę, więc dlaczego miałbym się bić z przegranym?”– powiedział Anderson w rozmowie z MMA Junkie

Corey spodziewa się, że zwycięzcą walki Davis vs Nemkov będzie ten drugi, ponieważ panowie spotkali się już w przeszłości i lepszy był wówczas Rosjanin i Anderson przewiduje, że wynik będzie ten sam.

,,Już raz widzieliśmy, jak Nemkov go pobił, a od tego czasu mocno się rozwinął. Tym razem nie będzie inaczej, więc potencjalnie chcę Vadima. Ale jeżeli wygra Phil, to wiadomo, iż chcę jego. Po prostu pragnę wygrać pas. Marzyłem o tym. Chcę go zawiesić na ścianie, nad telewizorem, żeby za każdym razem, gdy się obudzę, móc na niego spojrzeć i powiedzieć: «Zrobiłem to.»”

źródło: InTheCage

 

Dodaj komentarz